בלוג סקס culturestarved.com

בלוג סקס culturestarved.com > סיפורי סקס > 5 טיפים לשיפור יחסי המין ולהצתת מערכת היחסים שלכם

5 טיפים לשיפור יחסי המין ולהצתת מערכת היחסים שלכם

5 טיפים לשיפור יחסי המין ולהצתת מערכת היחסים שלכם

יחסי מין הם חלק חשוב בכל מערכת יחסים בריאה. פעמים רבות, זוגות מתרגלים לאותה שגרה ישנה ועשויים להתקשות ליהנות מאותה רמת אינטימיות שהייתה להם בעבר. בעזרת כמה טיפים פשוטים, אפשר להצית מחדש את הניצוץ ולהעצים את יחסי המין ששני בני הזוג חווים.

1. תרגישו בנוח והירגעו.

הצעד הראשון לשיפור יחסי המין הוא להבטיח ששני בני הזוג ירגישו בנוח ונינוחים. הרגיעו כל הסחת דעת או מחשבה שעשויה להתרוצץ בראשכם והתמקדו בתחושות הרגע. שקול להגדיר את האווירה עם פסקול אווירה או תאורה חלשה. אם אתם מרגישים מתוחים, נסו לקחת נשימות עמוקות ולשחרר את כל הלחץ שנשאתם. הקפד לתת לבן הזוג שלך לדעת איך אתה מרגיש ומה אתה נהנה. עם חיזוק חיובי זה, שני בני הזוג יכולים להירגע וללכת עם הזרם.

2. היו ספונטניים.

הצגת הפתעה למערכת היחסים שלכם יכולה להעלות את השלושה. נסה תנוחות חדשות, מקומות שונים ו / או פטישים. קחו אותו לחדר השינה, למטבח, לחצר האחורית – לעזאזל, למה לא לעשות את זה בחדר האמבטיה? חשבו על יחסי מין כהרפתקה, לא כעל חובה. ראו אילו פעילויות אתם ובני זוגכם יכולים לחלום עליהן כדי לתבל את העניינים.
המלצה dreamgirlpriya.com

3. היו יצירתיים.

מלבד לנסות פעילויות חדשות, אתה יכול לעבוד על שילוב מהלכים שונים. גם אם זה רק שינוי קל באופן שבו אתה כולל נשיקות או תנועה, זה יכול לשנות את השגרה. אם שני בני הזוג נוקטים בגישה אקטיבית, כל אחד מכם יכול להביא את הדמיון שלו לשולחן.

4. לחנך את עצמך.

דרך מצוינת לשפר את יחסי המין היא באמצעות ידע. שקול להרים ספרות או ספרים בנושאים מיניים כדי שתוכל לפתח ולשכלל את חיי המין שלך. ספרים רבים מספקים שפע של מידע, החל מטכניקות ועד עמדות ורעיונות קינקיים, ויכולים לעזור לשני בני הזוג לפתח רעיונות חינוכיים ומרגשים.

5. דברו.

כשמדובר בחדר השינה, תקשורת היא המפתח. ודא שאתה והשותף שלך נשארים באותו דף ולתת אחד לשני לדעת מתי משהו טוב או לא. ההנאה של כולם היא בעלת חשיבות עליונה, לכן ודא שהצרכים והרצונות שלך מבוטאים בבירור. תקשורת יכולה לשפר את ההבנה בין שני בני הזוג, ולאפשר יצירתיות רבה יותר ופוטנציאל להנאה רבה יותר.

על ידי ביצוע חמשת הטיפים הפשוטים הללו, זוגות יכולים להצית מחדש את מערכות היחסים שלהם ולשלב חוויות חדשות כדי לשפר את יחסי המין. עם התקשורת הנכונה והנכונות לחקור, שני בני הזוג יכולים לצפות ליהנות מרמה טובה עוד יותר של אינטימיות.

דירה דיסקרטית: מבט מעמיק על עולם עבודת המין הממוסחרת

כשזה מגיע לנושא הדירות הדיסקרטיות, יש מספר עצום של דעות ונקודות מבט. יש הרואים בו רע הכרחי בחברה, ויש הרואים…

דירה דיסקרטית: מבט מעמיק על עולם עבודת המין הממוסחרת

חקירת המורכבות והחשיבות של יחסי מין

יחסי מין הם היבט בסיסי של חיי האדם וזה כבר מאות שנים. בהגדרתה הפשוטה ביותר, מדובר באקט פיזי של אינטימיות…

חקירת המורכבות והחשיבות של יחסי מין

גלו את העיר התוססת והמגוונת חיפה, ישראל: פנינת הים התיכון

כעיר השלישית בגודלה בישראל, חיפה מציעה שילוב ייחודי של יופי טבעי, היסטוריה עשירה ותרבות מודרנית. ממוקמת על חוף הים התיכון,…

גלו את העיר התוססת והמגוונת חיפה, ישראל: פנינת הים התיכון