בלוג סקס culturestarved.com

בלוג סקס culturestarved.com > סיפורי סקס > 10 טיפים להיכרויות בטוחות דרך אתרי היכרויות באינטרנט

10 טיפים להיכרויות בטוחות דרך אתרי היכרויות באינטרנט

10 טיפים להיכרויות בטוחות דרך אתרי היכרויות באינטרנט

עם הנוף המהיר והמשתנה ללא הרף של העולם המודרני, אתרי היכרויות מקוונים הפכו פופולריים יותר ויותר כדרך ליצור קשרים עם שותפים פוטנציאליים. בין אם אתם מקווים למצוא חברות, אהבה או סתם מערכת יחסים מזדמנת, העולם הווירטואלי של היכרויות מציע משהו לכל אחד. עם זאת, בדיוק כמו היכרויות לא מקוונות, ישנם צעדים מסוימים שאתה יכול לנקוט כדי לוודא שחווית ההיכרויות המקוונת שלך בטוחה, מהנה ומוצלחת. הנה 10 טיפים להכרויות בטוחות באמצעות אתרי היכרויות מקוונים.

1. לעשות את המחקר שלך

לפני ההרשמה לכל אתר היכרויות באינטרנט, לקחת את הזמן לעשות קצת מחקר. קרא ביקורות משתמשים, חפש דגלים אדומים פוטנציאליים (כגון משתמשים המחפשים כסף, שידול למין וכו '), והקפד לקרוא את מדיניות האבטחה של האתר. בנוסף, ודא שאתה יודע אילו סוגים של פונקציונליות האתר מציע ואם זה מתאים לצרכים שלך.

2. צור כתובת דוא"ל נפרדת

בעת הגדרת חשבון באתר היכרויות באינטרנט, חשוב להשתמש בכתובת דוא"ל נפרדת וייעודית במיוחד עבור פרופיל ההיכרויות המקוון שלך. לא רק שזה מגן על המידע האישי שלך, זה גם שומר על תיבת הדואר הנכנס הרגילה שלך נקייה מההודעות עמוסות המסגרות שמגיעות עם היכרויות באינטרנט.

3. בחר שם משתמש מאובטח

לפני יצירת שם משתמש, חשוב פעמיים על מה שהוא אומר עליך וכיצד הוא משקף את המותג האישי שלך. בחר שם משתמש ייחודי לך שלא קל לנחש על ידי עוקב סייבר פוטנציאלי. דוגמאות עשויות לכלול את הדמות האהובה עליך בספר, תחביב מיוחד או שגיאת איות נפוצה של שמך.

4. השתמש בסיסמה חזקה

סיסמת הפרופיל שלך צריכה להיות חזקה ומורכבת, לא קלה לנחש או לפצח. הימנע משימוש באותן סיסמאות שבהן אתה משתמש עבור חשבונות מקוונים אחרים. צור סיסמה ייחודית לפרופיל שלך, באמצעות שילוב של אותיות, מספרים ותווים.

5. הפעילו שיקול דעת

כשזה מגיע להיכרויות באינטרנט, סמכו על תחושת הבטן שלכם. שיקול דעת טוב יעזור לך להצליח בחיפוש אחר שותף תואם. אם משתמש מתנהג בצורה חשודה או לוחץ עליך להיפגש פנים אל פנים, עדיף לעבור לאדם הבא.

6. הישאר מחובר

חשוב לשמור על קשר וקשר עם איש הקשר שלך היכרויות באינטרנט. החליפו הודעות דרך אתר ההיכרויות, ואם אפשר, וידאו צ'אט לפני תיאום פגישה פנים אל פנים.

7. קבעו פגישה פומבית

כשאתם קובעים פגישה פנים אל פנים, הקפידו לעשות זאת במקום ציבורי שבו יש הרבה אנשים אחרים בסביבה. ספרו לחבר או לבן משפחה באיזו שעה והיכן תיפגשו, וודאו שהדייט שלכם יודע לצפות לגלגל שלישי.

8. הישאר בשליטה

חשוב להישאר בשליטה כשאתה פוגש מישהו פנים אל פנים בפעם הראשונה. ודא שאתה פיכח ונמצא במקום ציבורי. אם הדייט שלך לוחץ עליך לעשות משהו שאתה לא מרגיש איתו בנוח או נראה אגרסיבי מדי, אז אולי הגיע הזמן לקרוא לזה לילה.

9. להיות מודעים לסביבה שלך

תמיד חשוב להיות מודעים לסביבה שלך כשאתה פוגש מישהו פנים אל פנים. ודא שאתה יודע אילו יציאות או דלתות זמינות, והיכן נמצא המקום הבטוח הקרוב ביותר אם אתה צריך לעזוב במהירות.

10. קח את הזמן שלך

כשמדובר היכרויות באינטרנט, חשוב לקחת את הזמן שלך. אל תמהרו להיכנס לשום דבר וודאו שאתם מרגישים בנוח עם האדם לפני שאתם מתחייבים למערכת יחסים או עושים את הצעד הבא.

על ידי ביצוע אלה 10 טיפים היכרויות בבטחה באמצעות אתרי היכרויות באינטרנט, אתה יכול ליהנות מהעולם הווירטואלי של מערכות יחסים בבטחה ובהצלחה. עם קצת מחקר ותכנון, אתה יכול למצוא את מערכת היחסים שאתה מחפש ויש לי חוויה חיובית היכרויות באינטרנט.

אוננות: חלק בריא מהביטוי המיני

אוננות היא צורה נפוצה של ביטוי מיני והיא מוכרת כדרך בריאה לחקור את המיניות שלך, מתן יתרונות פיזיים ופסיכולוגיים רבים.…

אוננות: חלק בריא מהביטוי המיני

זנות: תובנה על סחר המין

לזנות יש היסטוריה ארוכה ומורכבת. בחברות רבות היא זכתה לגינוי ולהסדרה, בעוד שבמדינות אחרות היא נסבלת ואף מקובלת על פי…

זנות: תובנה על סחר המין

מועדוני חשפנות: תת-תרבות משל עצמם

מאז הופעתם בתחילת המאה ה -19, מועדוני חשפנות היו אחת הצורות השנויות ביותר במחלוקת של בידור למבוגרים. הם הוצגו כמקומות…

מועדוני חשפנות: תת-תרבות משל עצמם