בלוג סקס culturestarved.com

בלוג סקס culturestarved.com > סיפורי סקס > עולם הפטישים

עולם הפטישים

עולם הפטישים

כשמדובר בפטישים, יש הרבה יותר ממה שקורה מאשר קטגוריות מיניות מסורתיות כמו שעבוד או שליטה. למעשה, מגוון הפטישים שם בחוץ הוא עצום ומגוון. בין אם אתה פטישיסט מתרגל או מישהו שרק מתחיל לחקור את המיניות שלהם, הבנת סוגי הפטישים השונים יכולה לעזור לך לגלות מה מדליק אותך.

לפני שנצלול לתוך סוגי הפטישים השונים, חשוב להבין כמה מושגי מפתח. פטישים מוגדרים כחפצים, חלקי גוף, פעילויות או תרחישים שיש להם את הכוח לעורר מישהו מינית. עם זאת, פטישים לא חייבים להיות מיניים בגלוי; הם יכולים לכלול גם חפצים ופעילויות שאינם מיניים. בנוסף, אנשים מסוימים עשויים להרגיש נמשכים לפטישים מרובים, בעוד שאחרים עשויים לדבוק רק באחד.

אז בלי עיכובים נוספים, הנה רשימה מקיפה של הפטישים הנפוצים ביותר שם בחוץ:

מציצנות- מציצנות היא הנוהג לצפות במישהו אחר עוסק בפעילות אינטימית ללא ידיעתו. פטיש זה כרוך לעתים קרובות אנשים צופים בסתר אנשים אחרים להתפשט, לעסוק בפעילות מינית, או ללכת על פעילויות פרטיות בבתיהם. מציצנות יכולה לעורר גם כאשר מדובר בפעילות בהסכמה, שבה שני הצדדים יודעים שהצד השני צופה בהם ומסכימים לכך.

אקסהיביציוניזם – אקסהיביציוניזם הוא ההפך ממציצנות, שכן הוא כרוך בכך שהאקסהיביציוניסט מראה מרצונו את גופו או את מעשי המין שלו לאנשים אחרים. פטיש זה כרוך לעתים קרובות אנשים חושפים את גופם העירום בפני זרים תמימים, או מאוננים ומבצעים מעשים מיניים במרחב הציבורי.

קינק – קינק הוא מונח מטריה רחב המתייחס למגוון התנהגויות מיניות הכוללות חילופי כוח, איפוק, השפלה וכאב (בין שאר הפעילויות). דוגמאות לכך כוללות שעבוד, משחקי תפקידים, מזוכיזם, סדיזם ופטישיזם.

פטישיזם ברגל – פטישיזם ברגל הוא פטיש מיני שבו מישהו מגורה מינית על ידי מראה או מגע של כפות רגליים, לעתים קרובות כולל פנטזיות, תמונות, וסרטונים של כפות רגליים. זהו אחד הפטישים הנפוצים ביותר שיש, ודי מובן מאליו.

פטיש עור – פטישיזם עור הוא תגובה מעוררת למראה או תחושה של עור. זה יכול לכלול כל דבר, החל מבגדי עור, למערכות ריסון עור, לרהיטים ואביזרים מעור.

פטישיזם אובייקט – פטישיזם אובייקט הוא פטיש שבו מישהו מגורה על ידי חפצים לא מיניים, כגון מכוניות, רהיטים, כלים ומכונות. זה יכול גם לכלול אדם להיות מגורה על ידי ריח, מרקם, או מראה של חפצים מסוימים.

פטישיזם גוף – פטישיזם גוף הוא תגובה מעוררת לחלקים בגוף האדם, כגון שדיים, ישבן, עור ואפילו שיער. פטיש זה יכול לכלול גם תגובה מעוררת לשינויים בגוף, כגון קעקועים, פירסינג ושיער גוף.

פטישיזם של בעלי חיים – פטישיזם של בעלי חיים הוא תגובה מעוררת לכל סוג של בעלי חיים, כולל יצורים אמיתיים או מיתיים, או אפילו חלקי גוף של בעלי חיים. זה יכול לחול גם על מצבים שבהם מישהו מתעורר על ידי צפייה או השתתפות בהתנהגויות דמויות בעלי חיים.

אלה הם רק חלק מסוגי הפטישים השונים שם בחוץ – יש הרבה יותר, מפטישים נישתיים יותר כמו משחקי גיל ופטישיזם רובוטים ועד סגידה לרגליים ופטישים לתחתונים. לכן, לא משנה מה הפטיש שלכם, חשוב לזכור שאין דרך נכונה או לא נכונה לחקור אותו. היו פתוחים לנסות דברים חדשים וגלו איזה סוג של פטיש מדליק אתכם.

רוצה לדעת עוד על פטיש? פשוט תשאל את נערות הליווי באתר https://www.bignakedwall.com/

נערות ליווי: הבנת העולם המורכב של בנות לוויה מקצועיות

מה עולה לך בראש כשאתה שומע את המונח "נערות ליווי"? אנשים רבים מקשרים זאת לעתים קרובות לעולם הזנות השנוי במחלוקת…

נערות ליווי: הבנת העולם המורכב של בנות לוויה מקצועיות

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת העובדות והתפיסות השגויות

המונח "נערת ליווי" הוא מונח שמעורר לעתים קרובות רגשות ודעות חזקים. יש הרואים בהם אנשים מועצמים, בעוד אחרים רואים בהם…

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת העובדות והתפיסות השגויות

לחקור את היופי התוסס של העיר חיפה בישראל

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא יעד תוסס ומגוון המציע למבקרים בו שילוב מושלם של תרבות, היסטוריה ויופי טבעי. ממוקמת…

לחקור את היופי התוסס של העיר חיפה בישראל