בלוג סקס culturestarved.com

בלוג סקס culturestarved.com > סיפורי סקס > ורה נערת ליווי רוסיה

ורה נערת ליווי רוסיה

ורה נערת ליווי רוסיה

שלום ברוך בואך אל culturestarved.com. קוראים לי ורה אני נערת ליווי רוסיה (ושום מילה על המלחמה בין רוסיה לאוקראינה בבקשה …) שעובדת באיזור המרכז והסביבה ובכוונתי לפרסם את הסוד שלי שהוא איך נהייתי לאישה שגרתית שמביאה כסף באספקת שירותי זנות . מדובר בסוגיה שלא מסרתי לאף אחד ובוידוי זה אני אעשה זאת איתכם באופן בלעדי. זה לא כתבה אירוטית , לא תראי במאמר הזה סיפורי סקס מדליקים במיוחד. במידה ואתה רוצה לקרוא סיפור חריג, תוכל לסקור את רשימת המאמרים פה באתר.
אני חייבת להגיד שאיני ממליצה מישהו לעשות מה שבחרתי והמאמר שלפניכם הינו לבידורכם .
מדובר במסע רציני שחוויתי בשנה האחרונות. בשבוע הקודם נהייתי בת שלושים ושלוש, אני נערת ליווי בגוש דן והסביבה אני מעריכה שנה מהיותי בת 32. להתפרנס כבחורה להזמנה בתקופה של 1 שנים זהו טיפה זמן כנראה בהשוואה לעיסוק שגרתי לדוגמא מוכרת ואף על פי כן זה לא מעט זמן בשביל שיהיה באפשרותי לרשום לכולכן איך זאת להיות נערות ליווי באופן בלתי משוחד בהיפוך למגזינים מגמתיים שמסקרים את עיסוק שירותי הסקס כעיסוק לא הגון שעליו לחלוף מהארץ .
הגורם המרכזי שהאיץ אותי להפקיר את המקצוע שקדם לזה שלי הוא בעיקר כסף. במלאכה שקדמה לזה שהתעסקתי בה השתכרתי 10440 שקלים ברוטו .להרוויח סכום של 522 ש"ח ביום זה הרבה באופן יחסי כדי להתקיים יפה עם זאת זה גרוש בניגוד אל השתכרות כנערת ליווי שם אפשרי לעשות 57980 שח במהלך חודש קטן של פגישות!!

נערות ליווי: הבנת העולם המורכב של בנות לוויה מקצועיות

מה עולה לך בראש כשאתה שומע את המונח "נערות ליווי"? אנשים רבים מקשרים זאת לעתים קרובות לעולם הזנות השנוי במחלוקת…

נערות ליווי: הבנת העולם המורכב של בנות לוויה מקצועיות

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת העובדות והתפיסות השגויות

המונח "נערת ליווי" הוא מונח שמעורר לעתים קרובות רגשות ודעות חזקים. יש הרואים בהם אנשים מועצמים, בעוד אחרים רואים בהם…

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת העובדות והתפיסות השגויות

לחקור את היופי התוסס של העיר חיפה בישראל

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא יעד תוסס ומגוון המציע למבקרים בו שילוב מושלם של תרבות, היסטוריה ויופי טבעי. ממוקמת…

לחקור את היופי התוסס של העיר חיפה בישראל