בלוג סקס culturestarved.com

בלוג סקס culturestarved.com > סיפורי סקס > ורה נערת ליווי רוסיה

ורה נערת ליווי רוסיה

ורה נערת ליווי רוסיה

שלום ברוך בואך אל culturestarved.com. קוראים לי ורה אני נערת ליווי רוסיה (ושום מילה על המלחמה בין רוסיה לאוקראינה בבקשה …) שעובדת באיזור המרכז והסביבה ובכוונתי לפרסם את הסוד שלי שהוא איך נהייתי לאישה שגרתית שמביאה כסף באספקת שירותי זנות . מדובר בסוגיה שלא מסרתי לאף אחד ובוידוי זה אני אעשה זאת איתכם באופן בלעדי. זה לא כתבה אירוטית , לא תראי במאמר הזה סיפורי סקס מדליקים במיוחד. במידה ואתה רוצה לקרוא סיפור חריג, תוכל לסקור את רשימת המאמרים פה באתר.
אני חייבת להגיד שאיני ממליצה מישהו לעשות מה שבחרתי והמאמר שלפניכם הינו לבידורכם .
מדובר במסע רציני שחוויתי בשנה האחרונות. בשבוע הקודם נהייתי בת שלושים ושלוש, אני נערת ליווי בגוש דן והסביבה אני מעריכה שנה מהיותי בת 32. להתפרנס כבחורה להזמנה בתקופה של 1 שנים זהו טיפה זמן כנראה בהשוואה לעיסוק שגרתי לדוגמא מוכרת ואף על פי כן זה לא מעט זמן בשביל שיהיה באפשרותי לרשום לכולכן איך זאת להיות נערות ליווי באופן בלתי משוחד בהיפוך למגזינים מגמתיים שמסקרים את עיסוק שירותי הסקס כעיסוק לא הגון שעליו לחלוף מהארץ .
הגורם המרכזי שהאיץ אותי להפקיר את המקצוע שקדם לזה שלי הוא בעיקר כסף. במלאכה שקדמה לזה שהתעסקתי בה השתכרתי 10440 שקלים ברוטו .להרוויח סכום של 522 ש"ח ביום זה הרבה באופן יחסי כדי להתקיים יפה עם זאת זה גרוש בניגוד אל השתכרות כנערת ליווי שם אפשרי לעשות 57980 שח במהלך חודש קטן של פגישות!!

לגלות את היופי התוסס של תל אביב: עיר שאין כדוגמתה

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם", אינה דומה לשום עיר אחרת בעולם. ממוקם לאורך חוף הים התיכון…

לגלות את היופי התוסס של תל אביב: עיר שאין כדוגמתה

נערות ליווי: הצצה לעולם השנוי במחלוקת של חברות בתשלום

המונח "נערת ליווי" נתקל לעתים קרובות בתגובות מעורבות, הן תככים והן שיפוטיות. מקצוע זה היה נושא של קסם, סקרנות, ומחלוקת…

נערות ליווי: הצצה לעולם השנוי במחלוקת של חברות בתשלום

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה

כשמדובר בבריאות מינית, אחד ההיבטים החיוניים ביותר הוא שימוש בשיטות הגנה נכונות. למרות הזמינות של צורות שונות של אמצעי מניעה…

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה