בלוג סקס culturestarved.com

בלוג סקס culturestarved.com > סיפורי סקס > דירה דיסקרטית: תתכוננו ללילה פרוע

דירה דיסקרטית: תתכוננו ללילה פרוע

דירה דיסקרטית: תתכוננו ללילה פרוע

אה, הדירה הדיסקרטית. במשך מאות שנים, סוג זה של מוסד היה מצרך עיקרי של החיים העירוניים, המציע ללקוחות ערב של בידור והנאה. ובכל זאת, עבור הגבר או האישה המודרניים, האם לילה בדירה דיסקרטית עדיין יכול להיחשב מכובד?

האמת היא שיש דירות דיסקרטיות בכל רחבי העולם – חלקם מוסתרים במקומות סודיים, בעוד שאחרים הרבה יותר גלויים וגלויים. מהדירות הדיסקרטיות באמסטרדם ועד הבאוורי בניו יורק, לדירה דיסקרטית הייתה השפעה משמעותית וארוכת טווח על הערים. רוב הדירות דיסקרטיות מציעים מגוון שירותים, מזנות ועד בידור מיני (כמו סטריפטיז והופעות אחרות למבוגרים).

בימים אלה, דירות דיסקרטיות מודרני לבוא בצורות וגדלים רבים. חלק מהמפעלים עדיין מסורתיים באופיים, ממוקמים בבניינים מוזנחים ובשכונות פחות מתובלות. דירות דיסקרטיות אחרים הם מודרניים ויוקרתיים יותר, לעתים קרובות מציגים מגוון רחב של רקדנים ומבצעים אקזוטיים. בבורדו אלה, הלקוחות יכולים להירגע וליהנות ממגוון פעילויות מהנוחות של טרקלינים יוקרתיים ומקומות ישיבה.

כמובן, ישנם עדיין סיכונים מסוימים הכרוכים בלילה בבורדו, ללא קשר לאיכות הממסד. אנשים צריכים לזכור כי כל דירות דיסקרטיות מסווגים כמו "מתקנים למבוגרים", כלומר הלקוחות חייבים להיות 18 שנים ומעלה כדי לקבל כניסה. בנוסף, דירות דיסקרטיות רבים עדיין ידרשו מהלקוחות להביא אמצעי זיהוי, גם אם הגיעו לגיל השתייה החוקי.

זנות עדיין אינה חוקית ברוב המדינות, ויש להימנע מכל אזכור של השירות בעת ביקור בבורדו. במקום זאת, הלקוחות צריכים להישאר בגבולות החוק ולהישאר מכבדים את כל העובדים והמבצעים. ברוב הדירות דיסקרטיות, הצוות ישמח לעזור ללקוחות לבחור את הפעילויות והשירותים המתאימים לאינטרסים ולהעדפות שלהם.

מעבר להנחיות החוקיות, פטרונים בבורדו צריכים לכבד ולציית לכללים הספציפיים של הממסד. באופן כללי, לדירה דיסקרטית יהיו תקנות לבוש (כגון ללא ג'ינס או בגדי כושר), עוצמת מוזיקה וכל בקשה ספציפית אחרת מהצוות. הלקוחות צריכים גם להבין כי דירות דיסקרטיות הם לא מקומות למצוא מערכת יחסים ארוכת טווח – הם נועדו הנאה מינית ובידור בלבד.

אז אם אתם מוכנים ללילה פרוע בבורדו, הקפידו לעקוב אחר הכללים הספציפיים של הממסד שבחרתם. הישארו במסגרת החוק, כבדו את הצוות ותיהנו מבידור חי ומפעילויות זמינות. עם קצת הכנה והרבה כבוד, תהיו בטוחים שתפיקו את המרב מהלילה שלכם.

אוננות: חלק בריא מהביטוי המיני

אוננות היא צורה נפוצה של ביטוי מיני והיא מוכרת כדרך בריאה לחקור את המיניות שלך, מתן יתרונות פיזיים ופסיכולוגיים רבים.…

אוננות: חלק בריא מהביטוי המיני

זנות: תובנה על סחר המין

לזנות יש היסטוריה ארוכה ומורכבת. בחברות רבות היא זכתה לגינוי ולהסדרה, בעוד שבמדינות אחרות היא נסבלת ואף מקובלת על פי…

זנות: תובנה על סחר המין

מועדוני חשפנות: תת-תרבות משל עצמם

מאז הופעתם בתחילת המאה ה -19, מועדוני חשפנות היו אחת הצורות השנויות ביותר במחלוקת של בידור למבוגרים. הם הוצגו כמקומות…

מועדוני חשפנות: תת-תרבות משל עצמם